STUDIO ŚWIATŁA

Skomponowanie odpowiedniego oświetlenia jest sztuką, która w decydujący sposób wpływa na architekturę całego wnętrza. Obok funkcji użytkowej pełni także rolę dekoracji, dlatego dobrze zaprojektowane oświetlenie wymaga wyczucia i zmysłu estetycznego.
 
 
Odpowiedni dobór opraw oświetleniowych i ich prawidłowe rozmieszczenie decyduje o klimacie danego wnętrza. Służy do modelowania przestrzeni, wydobywania atrakcyjnych elementów i maskowania tych, które niekoniecznie chcemy eksponować.
Za pomocą światła jesteśmy w stanie optycznie korygować przestrzeń.
 
 
Światło pełni w aranżacji wnętrz podwójną rolę: dekoracyjną oraz użytkową - umożliwiając przemieszczanie i wykonywanie poszczególnych czynności. Odpowiednio zaplanowane może stworzyć niewidoczne granice, wydzielając poszczególne strefy pomieszczenia.

Oświetlenie projektuje nasze wnętrze. Wieczorem jest odpowiedzialne za odpowiedni nastrój, w dzień może pełnić rolę niezwykłej dekoracji. Ciekawy kształt i styl lampy wpływa na ogólny charakter pomieszczenia. Projektując wnętrze trzeba uwzględnić kilka źródeł światła.

 
 
Światło porządkuje przestrzeń, definiuje ją. Sprawia, że wnętrze nabiera odpowiedniego klimatu,
przez co wpływa na nasze samopoczucie. Oddziałuje na wizualny odbiór wnętrza i podkreśla jego walory.
 
Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest dobór odpowiednich źródeł światła, w związku z tym pieczołowicie dobieramy oprawy dla naszych klientów, proponując im rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. 

FOTO GALERIA